İletişim

Sektöre dökme ve ambalajlı olarak kimyasal hammadde sağlamanın yanı sıra, tiner çeşitleri tedarik ediyoruz. 30 yılı aşkındır, başarı kimyamızda diyoruz.

İletişim
Aliağa / İzmirÇoraklar Mahallesi 5000. Sokak Aliağa Organize Sanayi Bölgesi No: 20/1

Hakkımızda

Değer Yaratan Kimya Çözümleri!
Değer Yaratan
Kimya Çözümleri!

Hakkımızda1989'dan beri hizmet veriyoruz

Ergen Kimya, 1989 yılından beri sektördeki deneyimi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla hizmet veren öncü bir kimya şirketidir. Kuruluşumuz, İzmir Bornova’da Zafer Ergen tarafından kurulan bir şahıs şirketiyle başlamış ve kuru temizleme ve tekstil yardımcı kimyasallarıyla ticari hayata adım atmıştır. İlerleyen yıllarda deri sektöründe önemli bir konuma ulaşarak büyümüş ve 1994 yılında Ergen Kimya adıyla limited şirket olarak resmi olarak kurulmuştur.

2004 yılında Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde temelleri atılan fabrikamız, 10.000 metrekarelik arazi üzerine kurulmuş ve toplam 1250 metrekarelik kapalı alanda faaliyetlerine başlamıştır. Bugün, Aliağa’daki modern fabrikamız ve Bornova’daki satış ofisimizle birlikte, yüksek özveriyle çalışarak sektöre dökme ve ambalajlı olmak üzere kimyasal hammadde sağlıyoruz. Solvent bazlı kimyasal ürünlerin temininin yanı sıra, sektöre tiner sağlamada öncü bir rol üstlenmeyi hedefliyoruz. Şu anda piyasadaki mevcut tiner markalarına fason üretim yaparak ihtiyaçlarını karşılıyor, hem 17 Lt. tenekeler, hem de küçük ambalajların satışını yapıyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, kimya sektöründe öncü bir güç olmak ve müşterilerimiz için değer yaratan inovatif çözümler sunarak global ölçekte tanınan bir marka olmaktır. Sürekli olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerine yatırım yaparak, sektöre ilham veren yenilikler ve trendler sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını öngörerek, onların başarısına katkıda bulunan özelleştirilmiş çözümler sunmak için çalışıyoruz. İnovasyon, kalite ve sürdürülebilirlik alanlarında liderliği sürdürerek sektörümüze yön vermek istiyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize yüksek kaliteli ve çevreye duyarlı kimyasal çözümler sunarak sektördeki öncü konumumuzu sürdürmek ve güçlendirmektir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler geliştirmeye odaklanıyoruz. Kalite standartlarımızı sürekli olarak iyileştirerek müşterilerimize güvenilir ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz. Aynı zamanda çevresel etkilerimizi azaltmak için çevre dostu üretim süreçleri ve malzemeler kullanarak doğal kaynakları koruma ve sürdürülebilirliği destekleme sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.
0 b+
Üretim
0 +
Üretim
0 b+
Mutlu Müşteri

Misyon

Misyonumuz, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir kimyasal ürünler sunarak, tekstil ve deri sektöründe öncü bir firma olmaktır. İhtiyaçlarına uygun çözümler üretmek, sürekli yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler geliştirmek için çalışırız. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefler, güvenilirlik ve kalite standartlarında sürekli gelişmeyi ilke ediniriz. Aynı zamanda çevresel duyarlılıkla hareket eder, doğaya ve topluma olan sorumluluğumuzu yerine getiririz.

Vizyon

Vizyonumuz, sektörümüzde lider bir konuma sahip olmak ve global ölçekte tanınan bir marka olmaktır. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerine yatırım yaparak, inovasyonu teşvik eder ve sektöre yeni trendler kazandırırız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden tahmin ederek, onlara özel çözümler sunar ve sürekli olarak müşteri odaklılık ilkesine bağlı kalırız. Çalışanlarımıza sürekli eğitim ve gelişim fırsatları sağlayarak, onların potansiyellerini ortaya çıkarmalarını ve şirketin başarısına katkıda bulunmalarını sağlarız. İnovasyon, kalite ve sürdürülebilirlik alanlarında öncü olmayı hedefler, sektöre yön veren bir kuruluş olma vizyonuyla ilerleriz.

Biz Kimiz?1989'dan beri sizin için çalışıyoruz

Bugün, Aliağa’daki fabrikamız ve Bornova’daki satış ofisimizde,
çalışmalarımıza büyük bir özveri ile devam ediyoruz. Başta Ambalaj sektörü
(flexible ambalaj, teneke ambalaj) olmak üzere hizmet verdiğimiz sektörler,
endüstriyel ve evsel deterjan üretimi, polyester, madeni yağ, boya ( inşaat
ve sanayi boya üreticileri), mürekkep, akrilik levha, kozmetik, tekstil
yardımcı kimyasalları gibi sektörlerde kullanılan solvent bazlı kimyevi
hammaddeleri istenilen ambalajlarda (dökme ve varille) müşterilerimiz ile
buluşturuyoruz.
Kalitesinden ödün vermeyen, sürekli gelişen ve büyüyen ar-ge alt yapımızla
kullanıcılara özel ürettiğimiz tiner çeşitlerimiz ve yardımcı ürün gruplarımız
sayesinde sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
Construction
65%
Production
93%
Deadline
41%

TarihçeŞirket Tarihçesi

Creative teamWe have assembled the
best team to work with you

0 +
Awesome team member
in Industrium Co
0 +
Awesome team member
in Industrium Co

ReferanslarÇözüm Ortaklarımız